Home Authors Posts by Liridon

Liridon

71 POSTS 0 COMMENTS
- Advertisement -

Të fundit

MË TË LEXUARAT

Formacionet zyrtare: Egjipti – Uruguai, mungon Salah

Sot do të luhet ndeshja e dytë e grupit A pas takimit mes Rusisë dhe Arabisë Saudite. Egjipti dhe Uruguai do të takohen sot me...

Messi, goalshënuesi më i mirë në Evropë

Lionel Messi përfundoi si goalshënuesi më i mirë në Evropë kët sëzon 2017-18 (të gjitha garat), duke lënë pas Mohamed Salah and Cristiano Ronaldo. 45...

Tesco Boss Hails End of ‘Space Race’ as Profits Crash

A business (also known as an enterprise, a company or a firm) is an organizational entity involved in the provision of goods and services...

Marks & Spencer Profits Jump for First Time in Four Years

A business (also known as an enterprise, a company or a firm) is an organizational entity involved in the provision of goods and services...

Retail Sales Fall for a Third Month in a Row

A business (also known as an enterprise, a company or a firm) is an organizational entity involved in the provision of goods and services...